Hemen İlan Ver

Doping Satın Alma Şartları

Hangipet.com üyeliğinizin ardından ilanınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu esnada yeni ilanınız ya da daha öncesinden pasife düşmüş bir ilanınız varsa onu aktif etmek için doping hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ödeme noktasına gelmeden önce alınan dopingleri değiştirme ve iptal etme hakkınız bulunmaktadır.

Doping satın alınırken ödeme sayfasına aktarıldığınızda doping ismi, fiyatı ve geçerlilik süresini seçebilir ve ilanınıza uygun bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra sistemimizde kayıtlı olan e-mail adresinize e-posta gönderilir ve işlem onaylanır.

Burada belirtmek istediğimiz birkaç madde var;

 • Alınan dopingler başka hesaplara transfer edilemez.
 • İlanı yayından kaldırdığınız takdirde doping hakkınız yanar.
 • Bir hizmet bir ilan için satın alınabilir. Bu nedenle farklı bir ilan eklerseniz satın aldığınız dopingi orada kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Şartlar;

 1. Doping hizmeti satın alındığı takdirde 30 gün içerisinde uygulanmalıdır, aksi takdirde iptal edilir.
 2. İlan verme ya da pasif ilanınızı aktif hale çevirmek için size özel oluşturulmuş Doping Hizmetleri Paketlerinden biri ya da birkaçını satın alabilirsiniz. Fakat toplu hizmet satın alıp stoklama yapamaz, başka kullanıcının ilanına transfer edilemez veya iki ilan için aynı dopingi kullanamazsınız.
 3. Ödeme noktasına gelmeden önce seçmiş olduğunuz doping hizmetini değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.
 4. Alınan tüm Dopingler ödeme sayfasına yönlendirilir.
 5. Ödeme sayfasında size özel oluşturulmuş alışveriş özetinde doping hizmetinizin ismi, fiyat bilgisi ve geçerlilik süresi açıkça belirtilir.
 6. Satın alınan doping ile ilgili kullanıcıya aktarılması gereken ürün bilgileri, geçerlilik süresi ve kullanım koşulları “Doping Kullanım Kuralları” adı altında sistemimize kayıtlamış olduğunuz e-mail adresinize otomatik olarak gönderilir. Bu bilgiler elektronik ortamda saklanarak güvenliğiniz her daim korunur.
 7. Satın alınacak herhangi bir Doping hizmetinin kullanıcılara detaylı ürün bilgisi, geçerlilik süresi ve fiyatı ile kabul etmiş olduğu varsasatan.com kuralları e-mail olarak gönderilecektir.
 8. Onay ekibimiz tarafından satın almış olduğunuz doping hizmetinin ilana uygunluğu değerlendirildikten sonra onay verilidir. Eğer ilanınız onaylanırsa, doping de aktif olur ve kullanıcıya bilgilendirme maili gönderilir. Eğer ilanınız onaylanmazsa satın almış olduğunuz kredi kartına iade bedeli otomatik olarak yansıtılır.
Hemen İlan Ver